ENGLISH
  O NÁS   TECHNOLOGIE   PRODUKTY     KONTAKTY   GDPR   HON a.s.

 Kariéra

Přijmeme nového spolupracovníka:

  • Dělník do kovovýroby

    Co získáte?
  • dobrý plat s příplatky za směny
  • podnikové stravování za zvýhodněnou cenu
  • pravidelné zdravotní masáže v pracovní době
  • práci ve zkušeném a přátelském kolektivu
  • samostatnou i kolektivní práci
  • stabilní práci v tradiční a úspěšné firmě
    Očekáváme
  • spolehlivost/á
  • samostatnost
  • ochotu k práci ve třísměnném provozu

Kontakt: pospisil@hon.cz, tel.: 725 808 479 - SMS

Hledáme nového zaměstnance na práci:

  • SKLADNÍKA
    Co získáte?
  • práci ve stabilní společnosti - pracoviště ve Skřipově
    Očekáváme, že budete
  • pracovat s ochotou
  • spolehlivý/á
  • samostatný/á

Kontakt: prace@hon.cz, tel.: 720 984 141

Přijmeme novou kolegyni/kolegu na kombinovanou pozici

  • Uklízečka – kantýnská
    Co získáte?
  • Pestrou náplň práce: úklid kanceláří a přilehlých prostor, péče o květinovou výzdobu nákup a donáška svačin, výdej obědů
  • Dobré platové podmínky
  • Práci na plný úvazek s pracovištěm v Opavě
  • Zázemí stabilní české výrobní společnosti s dlouhou tradicí
  • Firemní benefity
  • Zdravotní masáže
  • Podnikové stravování
    Co očekáváme:
  • Ochotu pracovat a zodpovědný postoj k práci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zdravotní průkaz nebo dobrý zdravotní stav umožňující vystavení ZP
  • Ochotu pracovat ve střídavých směnách (střídavě prodloužené odpoledne)

Kontakt: prace@hon.cz, tel.: 553 781 121

Pro čalounickou dílnu přijmeme

  • Čalouníka / čalounici – švadlenu
    Co získáte?
  • Velmi dobré platové podmínky
  • Přátelské a pozitivní spolupracovníky
    Očekáváme
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Přijmeme novou kolegyni/kolegu na pozici

  • Pracovník IT oddělení
    Náplň práce:
  • provozní udržování ERP systému a jeho vylepšování ve spolupráci s uživateli
  • spolupráce s kolegy na údržbě celé IT sítě společnosti
    Co získáte?
  • Přátelské a spolupracující kolegy
  • Možnost jazykového vzdělávání - individuální lekce
  • Zodpovědný postoj k práci
  • Ochotu pracovat
  • Minimálně SŠ vzdělání, vzdělání v IT směru výhodou
  • Vhodné i pro motivované absolventy se zkušenostmi v IT